Jdi na navigaci Hlavné menu Jdi na navigaci horizontální

Vzdělávání

Náš vzdělávací program pod vedením spisovatelky a lektorky Antonie Krzemieňové, spojuje učení uznávaných vědců z oblasti medicíny a psychologie.

Spojením učení takových jmen, jako je Dr. Hamer, C.G.Jung, P.Ekman, A.H.Maslow a jejich následovníků, vznikl unikátní výukový systém „funkční psychosomatiky“, určený jak laické, tak odborné veřejnosti.

 

"Se selským rozumem, vtipem a humorem, tak proplouvám světem"... to je motto našeho studijního programu.

 

Pochopením přírodních zákonitostí, chování lidí a vztahů mezi zdravím a našim jednáním se ocitnete v úplně jiném životě. Bez obav z nemocí, bez závislosti na okolí.

 

Lidé na světě různí jsou, někteří dosud, jiní kdysi tady byli, možná jinou cestou jdou a v poháru vína svůj talent utopili.  Jiní vám naopak předvedou, cože to všechno dovedou.  Sám sobě nepřítelem či přítelem můžeme být, stačí jen chtít vyznat se v sobě, či důvěřovat nějaké osobě, že za nás všechno vyřeší, a pak že člověk nehřeší…

Do cizích rukou často vkládáme život svůj a divíme se, že je z něj hnůj, místo, aby nosil radost. Dělá nám to na zlost? Od čerta k ďáblu běháme a své životy na stříbrném podnose dáváme všanc zachráncům, co ‚pečují‘ o naše zdraví… Jsme tak hraví… Starat se o sebe sami máme a často to neděláme. Zodpovědnost se snažíme jiným dát, a my – chceme jen brát.

Můžeš se cestou zdraví dát, či s nataženou rukou stát. Život pohádka není, je spíše k zamyšlení. Své myšlenky sílu znát, ze života se radovat. Vyznat se v tomto světě a chápat lidi na planetě. Dívat se na svět s nadhledem a ne zamračeným pohledem. Poznat sám sebe a možná i tebe. Učit se, to hříchem není, jde přece o poučení. Selský rozum při tom mějte, pořád si jím pomáhejte…

Vybrat si každý může, pokud ho lenost nepřemůže.

 

Praktické semináře

 

Komplexní studium

 

Studium z obývačky


 

Využijte registraci a nechte se informovat o novinkách

:
:
Zapomněli jste heslo
Registrovat

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendář

webygroup

073683

ÚvodÚvodní stránka