Jdi na navigaci Hlavné menu Jdi na navigaci horizontální

Sila myšlenky II. - Manipulace

Jako loutku na provázku, kterou vodí na procházku, jako zamračené nebe, tak vidím dneska tebe. Tak jako moucha v pavoučí síti se někdy lidé cítí, a i když slunce svítí, nemají den krásný a měsíc není jasný.

SM_2.jpgSvůj život můžeš ve svých rukách mít nebo se o něj rozdělit. Polapit se snadno dáte, žádnou zradu nečekáte? Což jste ryba v rybníčku, co skáče sama na udičku? Stačí chvíli povídat a jen tak vás oklamat? Svůj rozum jste doma nechali, snadno se oklamat dali? Kdo selskému rozumu přednost dává, toho rybář naprázdno udičkou mává. Jak z manipulací ven? Jak nebýt podveden? Tato kniha vám pomůže, oddělit trní od růže, v tomto světě se vyznat, lovce i rybáře poznat. Mnohá tajemství vyzradí a také prozradí, jak životem proplouvat, jak nebýt na udičce ryba, ať život není chyba. Jak neuvíznout v pavoučí sítí, když slunce krásně svítí. Nebát se být sám sebou – i když jsem tady s tebou.

 

Dobrý knihkupec knihu má ovšem tady se také koupit dá, také jako e-kniha.... SM II - Manipulace

 

Přečíst si i další knihy můžeš:

Síla myšlenky IV

Síla myšlenky III

Síla myšlenky I

Tělo napoví I a II

Pohádkový tábor

O autorce

Kousek jsme také namluvili: SM II - úryvek

 

Úryvek z knihy tady taky máme a vám k dispozici jej dáme..

 


 

 

Sám sobě nepřítelem

Dana stojí před zrcadlem téměř nahá. Její tělo je vyhublé na kost. „Jsem tak ošklivá,“ říká si nahlas. „Jak se to mohlo stát. Měla jsem nad svým hubnutím přece kontrolu.“
 

Využijte registraci a nechte se informovat o novinkách

:
:
Zapomněli jste heslo
Registrovat

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendář

webygroup

073645

ÚvodÚvodní stránka