Jdi na navigaci Hlavné menu Jdi na navigaci horizontální

Síla myšlenky I. - Prokletí

Jakou má myšlenka sílu? Udělá ti v hlavě díru? Někdy možná prokletí, také k tobě doletí.

sila1big[1].jpgTo jen závist vědět dala, že tě také ochutnala. Pak se ti nic nedaří, máš ruměnce ve tváři, levé obě ruce a bolí tě srdce. Prokletí je emocí, nemůže za nemoci. Proklíná ten, kdo rád nemá, lidi kolem sebe. Nenávidí tebe, možná také i sám sebe. Neunese jiných radost, je to prostě jeho slabost. Je obranou láska? To je jako sázka do loterie. A kdo to nezažije, neví, jak zrada bolí. Více než rány holí. O svých osudech vyprávějí lidí, obdobné je to všude. Emoce snad vládnou světem a ubližují i malým dětem. Proklíná ten, kdo nemá rád, možná je to jen hlad po troše lásky, když přibývají vrásky, když z oblaků bouře vzejde, než na stáří člověk sejde. Když do života tornádo vtrhne a máme oči zvlhlé....

 

Dobrý knihkupec knihu má, ovšem i tady se prodává, také jako e-kniha....  SM I - Prokletí

 

 

Přečíst si i další knihy můžeš:

Síla myšlenky IV

Síla myšlenky III

Síla myšlenky II

Tělo napoví I a II

Pohádkový tábor

O autorce

 

Kousek jsme také namluvili: SM I - úryvek

 

Chcete vědět víc? Zkuste kousek číst..... Ůryvky z knihy jsme sem dali, možná se vrátíte do dob, kdy jste byli malí....


 

 

Proklínám tě

„Mlč už. Nenávidím tě. Proklínám tě. Zkazila jsi mi celý život…“ Kačenka ztuhne. Krve by se v ní nedořezal. Neví, co všechna ta slova znamenají. „Maminko, maminečko, já už budu hodná.“      „Zmiz mi z očí, ty parchante,“ oboří se na ni její máma. „Kdyby tebe nebylo, mohla jsem si dneska královsky žít.“      Malá Kačenka se vyděsí. Nerozumí tomu, co máma říká. Bojí se. Zaleze do koutku v kuchyni, strčí si paleček do pusy a je jak myšička. „Jenom ať už maminka nekřičí,“ myslí si a po tvářičce jí stékají slzičky. Po chvíli usne.
 

Síla myšlenky

Jsou prázdniny. Je krásný den. Letošní prázdniny se zrovna moc nepovedly. Často prší. Dnešní den je výjimečně docela pěkný. Stvořený pro výlety. A tak vezmu vnučky a jedeme na výlet.
 

Využijte registraci a nechte se informovat o novinkách

:
:
Zapomněli jste heslo
Registrovat

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendář

webygroup

073670

ÚvodÚvodní stránka