Jdi na navigaci Hlavné menu Jdi na navigaci horizontální

Komplexní studium

CESTA KE ZDRAVÍ - Komplexní studium školy života (možnost sutdia na 2 nebo 4 roky)
knihovna.jpg

 

V září 2019 otevíráme komplexní studium pouze v Praze za těchto podmínek:

Nutno absolvovat seminář Psychosoamtika I 

 

Seminář proběhne v Praze a to:

Psychosomatika I  23. - 24. 2. 2019 

 

 přihlášky a další info:  info@tonie.cz

 

Co obnáší studium?

3x komzultační víkend za semestr tj. 6 kozultačních víkendů za školní rok

cena jednoho semestru - 10.000,- KČ nebo 400,-  EUR

Učíme jen v menších skupinkách cca 10 osob

První dva roky: 

První a druný rok je pro mnohé neznámý krok. Psychosomatika a sychohygiena nám do vínku byla snad daná. Je to zajímavá dáme. Komunikace slouží k tomu, aby v našich životech došlo ke zlomu. Zákon přírody říká  - kdo neumí žít, pyká. Který zákon praví, že by člověk neměl být zdravý? Zákony přírody platí, lidé zlatí. Lidé neumí žít. Umí se však bít. Vyhlásil boj světu a má to jako metu. Na přírodou lze vyhrát pouze pohodou.   

Projdeme všechny části těla a emoce. Ty mohou ze nemoce. Procvičíme vztahy mezi emocí a nemoci. Fáze nemoci a zásady sebe pomoci. Recept na lepší zdraví, co psychohygiena praví. Komunikaci i vztahy zlepšíme, také vizualizace se učíme. A ještě spousty jiných dovedností... což je pro jné k zlosti....

 

První dva roky se naučíš žít, zdraví si užít. Poku víc vědět chceš, informatiku a programování dále dostaneš.

Třetí a čtvrtý rok - postoupíš o další krok. D "vesmírnými databázemi" práce, je dost těžká láce. Bez toho to však neběží d hodně na tom záleží. Aby to nebyla nuda, je již připravená půda. S osodnostmi pracujeme či v partnerství tancujeme. Dozvíš se, s kým máš tu čest, zda náhodou ení zaťatá jeho pěst. Zda ten úsměv na tváří, opravdu jeho oči rozzáří nebo je to jen maska a ty budeš obětí fiaska. 

Život člověka už není tabu, má to patu i hlavu. Naučíš se, co lidi trápí, co bolí, a kdy se to zahojí.  Tehdy také rpokletí, k nám do školy přiletí. Jak se bránit, já už vím a tobě to též povím. Stejně tak, jak z manipulací ven, jak nebý polapen. Jak zlikvidovat maniulace nit a sám sebou být. Život pohádka není, je spíše k  zamýšlení. 

Se selským rozumem, vtipem a humorem. Tak nám  škoní dny s psychohygienou, vizualizací soustředěním, komunikací, informatikou a programováním  poplynou, věřte, rychle odplynou. 

 

další info či přihláška: info@tonie.cz

 

 


 

Využijte registraci a nechte se informovat o novinkách

:
:
Zapomněli jste heslo
Registrovat

dnes je: 13.11.2018

meniny má: Stanislav

podrobný kalendář

webygroup

041066

ÚvodÚvodní stránka