Jdi na navigaci Hlavné menu Jdi na navigaci horizontální

K poslechu

Co vás čeká, nemine, než to všechno pomine?

Povídání o životě s nohama pevně na zemi, o tom, co zdá se mi, co vidím, slyším, zažiju, co hezkého prožiju. No, pár rubrik tady máme, občas do nich něco dáme. Stále něco točíme, rétoriku tak cvičíme....To vše se selským rozumem, vtipem a humorem....

 

RUBRIKY

 

Cesta ke zdraví a jiný svět

Lidé - nejen osobnosti

S nohama na zemi

Živá a neživá příroda

Záhady a tajemství a viditelný svět

 

Pořady Slobodného vysielača v Bánské Bystrici a také v Jihlavském rádiu

 

 

Kdo u toho také byl, kdo to všechno natočil?

 


 

 

Terka

terka.jpgTerka měla dětství šťastné, a tak nebylo hned jasné, kde se její nemoc vzala, proč se na ní podepsala. Alergie, problém kůže, kdože za to může? Dnes ví Terka – její hlava, ta se na tom podepsala. Cestu k uzdravení prošla, snad na její konec došla.  Jak být zdravá, to už ví, o vše se s vámi podělí.  Nebyla lehká její cesta, zvládne jí snad jeden ze sta.  Ovšem zdraví za to stojí, přesto, že to dosti bolí. Terka je dnes zdravá, proto je ta pravá, by vám ukázala, kudy jít a jak zdravý být.
 

Zuzka

zuzka.jpgZuzka má před sebou cestu dlouhou, nepůjde o chvíli pouhou, i když čas, ten rychle běží. Když na zdraví ti záleží, uděláš prakticky cokoli, co poradí ti okolí. Každý ti okamžitě poradí co si vzít pro zdraví. V dětství to všechno začalo, co její zdraví dostalo.  O slepičí krok, každý další rok?   Zuzka selský rozum má a tako ho používá. Tak slepičí krok, nebude trvat celý rok. Že si za své zdraví může, to už dávno ví, trny mají také růže, ničenu se nediví. Hendikep jí nevadí, ona si s tím poradí.
 

Využijte registraci a nechte se informovat o novinkách

:
:
Zapomněli jste heslo
Registrovat

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendář

webygroup

073641

ÚvodÚvodní stránka